top of page

Teknik Servis

Alanlarında Uzman Ekiplerimizle Tüm Sorunlarınızı Çözüyoruz!

halmak-destek-2.jpg
halmak-destek-2.jpg

Bilgisayar 
Teknik Servis

Bilgisayar tamiri hizmeti ile arızalanan bilgisayarlarınızı ilk gün ki gibi çalışmasını sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Alkumru Teknoloji olarak sizlere sunduğumuz Bilgisayar Servisi hizmeti ile bilgisayarınızda ki tüm problemleri çözüyor ve bilgisayarınızın kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Bu sayede işletim sisteminde ve içeriğinde herhangi bir değişikliğe gidilmeden Laptopların tamir edilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Siz de bilgisayarınızda farklı nedenlerden dolayı çeşitli problemler ile karşılaşıyor ve problemlere çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi gelin Laptop tamiri hizmetimiz kapsamında sizlere neler sunduğumuzu detaylı bir şekilde inceleyelim.

bilgisayar-teknik-servis-1.jpg

Günümüzde pek çok bilgisayar sahibi çeşitli nedenlerden dolayı problemler ile karşılaşabilmektedir. Bu problemlerin çözümünde ise profesyonel bir destek alınması son derece önemlidir. Kendilerine has bir işletim sistemleri olan bilgisayarların tamirinin de kendine has olması gerekmektedir.

bilgisayar-teknik-servis-1.jpg
Anakart montajı

Bu sayede işletim sisteminde ve içeriğinde herhangi bir değişikliğe gidilmeden bilgisayarlarınız tamir edilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Siz de bilgisayarınızda farklı nedenlerden dolayı çeşitli problemler ile karşılaşıyor ve problemlere çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi gelin bilgisayar tamiri hizmetimiz kapsamında sizlere neler sunduğumuzu detaylı bir şekilde inceleyelim.

alkumru-logo.png

Ücretsiz Arıza Tespiti!

bottom of page